היתרונות של ESIM עבור הנוסע המתמיד

מרבים בנסיעות? בואו נבחן את היתרונות של מעבר לכרטיס SIM ווירטואלי. מהנוחות עד החיסכון, הטכנולוגיה מביאה לנו מהפכה.

הקדמה הטכנולוגית עצבה מחדש את כל האופן שבו אנו מתקשרים ונשארים תמיד מחוברים. ועכשיו הטכנולוגיות מביאות לנו את הדבר הבא – כרטיסי ה ESIM ההופכים להיות הדרך המועדפת לשמירה על קשר בעת נסיעות לחו“ל.

מדוע כרטיסי ESIM הם השותפים החדשים שלכם לכל נסיעה?

אם נבחן את היתרונות של שימוש בכרטיסי סים וירטואליים, מייד נבין מדוע תרצו אותם בכל נסיעה.

נוחות וגמישות

כרטיסי הסים הווירטואלים מחסלים את הצורך בכרטיסים פיזיים, אלו אשר תמיד גרמו לכם לאי נוחות בכל פעם שהייתם צריכים להחליפם בשדה התעופה. נגמרו הימים בהם אתם מסתובבים עם שקית קטנה ובה כרטיסי סים עדינים. מהיום כל החלפה של סים תעשה באמצעות כמה לחיצות על מסך המגע של הטלפון.

חיסכון משמעותי

הסיבה השנייה לפופולריות של כרטיסי ה ESIM היא החיסכון המשמעותי. עבור הנוסעים המתמידים, שמרבים להזדקק לשירותי תקשורת בחוץ לארץ, זהו הפתרון הזול ביותר. אתם יכולים בכל מקום ליהנות מתעריפי שיחה מקומיים, בלי תשלומי נדידה וחיובים גדולים של ספק הסלולר בארץ. לא משנה היכן אתם נמצאים, תמיד תהיה לכם האפשרות ליהנות ממחירים תחרותיים. עבור חלק מאיתנו זהו עלול להיות חיסכון משמעותי, שיאפשר לכם לפנות תקציב לדברים אחרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קישוריות חלקה

שימוש ב-eSIM בזמן נסיעה מבטיח שלעולם לא תחמיצו שום שיחה חשובה או שום הודעה. תמיד תוכלו להיות מחוברים ומקושרים ולעשות את מה שאתם צריכים. עם היכולת שלו לספק כיסוי רשת חזק במדינות ואזורים שונים, אין יותר טרחה לרכוש כרטיס SIM מקומי עם ההגעה – תהיו מחוברים מרגע הירידה מהמטוס.

בין אם אתם מנווטים ברחובות ההומים של טוקיו, מטיילים בדרום אמריקה, או מתרווחים על חוף הים בבאלי, eSIM מבטיח קישוריות קבועה ללא הפרעה. זה מאפשר לכם לשתף את חוויות הטיול שלך בזמן אמת, לשמור על קשר עם אנשים אהובים ולגשת למידע חיוני, ללא קשר למיקום.

ניתן בקלות לעבור בין ספקים

עד היום התרגלתם לכרטיסי הסים המגבילים אתכם לספק אחד, והוא זה שהייתם תלויים בו בכל מקום שאליו הלכתם. בזכות המעבר ל ESIM תוכלו לעבור בקלות ספקים, וזאת מבלי צורך להחליף כרטיס פיזי. זהו חוסך זמן, והמעבר הקל גם מאפשר לכם תמיד לבחור בספק הכי משתלם.

וזה אפילו תורם לסביבה

ולצד כל היתרונות שאתם מרוויחים מהם, ישנו יתרון שממנו גם הסביבה מרוויחה. המעבר ל ESIM מבטל את הצורך בכרטיסי פלסטיק, ובכך מפחית את זיהום הסביבה. מידי שנה העולם מייצר מאות מיליוני כרטיסי SIM, ועכשיו לא יהיה בהם יותר צורך. זוהי בשורה גדולה גם לסביבה.

שדרגו את עצמכם לכרטיסי סים וירטואלים, זהו העתיד!

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה