כמה זמן לוקח להפעיל ESIM

בכל העולם מדברים על כך שכרטיסי סים ווירטואליים הם העתיד. אך כמו תמיד, כאשר מדובר בטכנולוגיות חדשות יש את אלו הממהרים לאמץ אותן, ויש את אלו העושים זאת מאוחר יותר.

הכל בסדר, לא באנו לבקר אף אחד, רק לעזור. ישנם כאלו שאוהבים להקדים את כולם, לנסות את הטכנולוגיות החדשות ולחקור את הלא מוכר. ויש את אלו שצריכים קצת זמן, לשמוע מאחרים, להבין במה מדובר ורק בסוף הם מגלים את היתרונות של הטכנולוגיה החדשה.

ומכיוון שיש עוד הרבה שלא אימצו את כרטיסי ה ESIM, לעתים עולה השאלה ׳כמה זמן לוקח להפעיל כרטיס ESIM׳. השאלה בהחלט לגיטימית, ומובן מדוע מי שמעולם לא השתמש בכרטיסי SIM וירטואלים רוצה לדעת את התשובה.

המעבר לכרטיסי ESIM

בכמה מילים, בואו נסביר במה מדובר. כולנו מכירים את כרטיסי ה SIM הקטנים שאנו שמים בטלפון הסלולרי. ואלו מאיתנו היוצאים לחו“ל, בוודאי מכירים את הרגעים בהם הם רוכשים כרטיס סים מקומי ומחליפים את הכרטיס הקיים.

ובכן כרטיסי ESIM מסיימים את הסאגה הזו, והופכים את הכל ליותר פשוט. זהו יתרון גדול מאוד של הכרטיסים, אך יש לכך גם השלכות מרחיקות לכת על עתיד הסלולר. אך זהו נושא בפני עצמו…

מהיום אין צורך בכרטיסי סים פיזיים, את כל המידע שנמצא על הכרטיס ניתן להתקין על הטלפון מבלי להכניס לתוכו כרטיס סים. לא ברור איך לא חשבו על זה קודם. הרי אם טלפון יכול לאחסן אפליקציות מורכבות, מדוע שלא יוכל לאחסן גם כרטיס סים.

ודרך אגב, הטכנולוגיות הללו נכנסות היום גם לתחומים אחרים, כמו למשל שעונים חכמים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איך זה עובד ?

עד היום הלכתם לחנות הסלולר בשדה התעופה ורכשתם כרטיס סים. את זה אתם כבר מכירים, אך כיצד עובד כרטיס הסים הווירטואלי?

ובכן מהיום לא צריך ללכת לשום מקום. ניתן פשוט לרכוש את כרטיס הסים דרך האינטרנט, ולקבל מייד את כל מה שצריך לצורך התקנתו והפעלתו.

הדבר הקל ביותר הוא סריקת קוד QR. תוכלו לעשות זאת באמצעות מצלמת הטלפון, ומייד כל האינפורמציה הרלוונטית תותקן על מכשיר הטלפון שלכם – ממש כאילו התקנתם כרטיס סים פיזי.

אם אין באפשרותכם לבצע סריקה, ניתן גם להתקין אותו באמצעות הקלדה של קודים מסוימים. הכי נוח יהיה לרכוש אותו לפני הטיסה, כאשר אתם בבית. תוכלו לקבל את ה QR במסך המחשב, ואז לסרוק אם הטלפון.

האם לאחר הסריקה הכרטיס פעיל?

לאחר שסרקתם את הכרטיס, על מפעיל הסלולר לאשר אותו ולהפעיל את השירות. בעיקרון מדובר בזמן קצר, אך זה תלוי במפעיל הסלולר. רובם עושים זאת תוך מספר דקות, אצל אחרים מספר שעות. אתם יכולים להיות בטוחים שאם תעשו זאת לפי עלייתכם למטוס, כאשר תגיעו ליעד תוכלו ליהנות מחבילת תקשורת.

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה