לברוח מהחום עם כרטיסי סים ווירטואלי

לא… כרטיס סים ווירטואלי לא יעזור לכם לברוח מהחום. אמנם יש לו יתרונות רבים, והוא יכול לחסוך לכם הרבה כסף. אבל בשביל לברוח מהחום תצטרכו לטוס לאיזה יעד קריר. אז מה זה קשור לכרטיס ESIM? תוכלו לטוס גם בלעדיו, אבל מה זה שווה אם לא תוכלו לשלוח לחברים תמונות בזמן אמת מהקרחון בארגנטינה?

אז לאן לברוח?

כל הזמן חיכיתם שיגמר החורף, ועכשיו סוף סוף יש לכם קיץ על מלא מלא. וכצפוי גם על זה אתם מתלוננים. חלקכם מסתפקים באיזה חופשה ביוון. אמנם חם גם שם, אבל אפשר להצטנן במים הכחולים. אבל אם אתם באמת רוצים לברוח למקום קר, היכן תוכלו לעשות זאת?

הרשו לנו לספר לכם משהו שאולי לא הפנמתם בשיעורי הגאוגרפיה. כדור הארץ מתחלק לחצי הכדור הצפוני וחצי הכדור המערבי. וישראל נמצאת בחצי הכדור הצפוני. כאשר יש קיץ בחצי הכדור הצפוני, בצד השני של העולם יש חורף!

כך שאם ברצונכם לבלות במקום קר, תוכלו לעשות זאת ביעדים רחוקים כמו ארגנטינה, יוהנסבורג, או ניו זילנד. כולם נמצאים בחצי הכדור הדרומי, וכאשר כאן קיץ שם חורף.

אפשרות אחרת, קצת יותר קרובה היא לבלות במקומות הקרובים לקוטב הצפוני. אמנם עכשיו שורר שם קיץ, אבל מסתבר שהקיץ של דנמרק ונורבגיה אינו מפחיד כל כך כמו הקיץ הישראלי.

אז לסיכומו של דבר, אכן יש מקומות שניתן לברוח אליהם אם תרצו למצוא מקום קר. ויש גם חופשות במקומות חמים, שבהם אפשר ליהנות מחופי ים וברכות שחייה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומה שבטוח….

אז לכל אחד יש העדפות אחרות. חלקכם ירצו לבלות באלסקה, אחרים בתאילנד או אוסטרליה. לא משנה מה תבחרו, ולא משנה איזה מזג אוויר יהיה שם – אתם חייבים חבילות גלישה לחו“ל.

גם בחוץ לארץ אתם רוצים להיות מחוברים. ואנו לא מדברים אך ורק על הרצון להיות בקשר עם החברים ועם המשפחה. אנחנו מדברים גם על צרכים טכניים של הטיול – גם לזה צריך אינטרנט.

תחשבו על זה… לפעמים צריך WAZE בשביל לדעת מהיכן לנסוע, הרי גם ברמת גן אתם שמים וויז, אז ברור שתעשו זאת גם בברלין… וגם שהולכים בתוך העיר, אפליקציות ניווט עוזרות מאוד.

ולא רק אפליקציות ניווט, לפעמים רוצים לחפש המלצות על מסעדה, להזמין כרטיסים לאטרקציה או לשנות את תאריך הטיסה. וכמובן, לראות איזה נטפליקס בנסיעת רכבת ארוכה או לעלות סרטון לאינסטגרם. אתם חייבים להיות מחוברים.

היום אנו עושים זאת באמצעות כרטיסי סים וירטואלים, או כפי שאומרים כרטיסי ESIM. זהו הפתרון הזול ביותר, וגם הנוח ביותר להישאר מחוברים גם כאשר אתם נמצאים בחוץ לארץ.

זה חוסך לכם את ההתעסקות המיותרת עם החלפת כרטיסי SIM, והחשש המתמיד שתאבדו את הכרטיס… פשוט סורקים קוד QR ויש לכם חבילת גלישה.

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה