השוואת חבילות סלולר בחו"ל

כאשר אנו טסים לחו“ל אנו תמיד לוקחים איתנו את הטלפון הנייד. הסלולר הוא כלי עזר חשוב בחיינו, ואנו מרגישים זאת גם כאשר אנו נמצאים בחו“ל. גם במהלך החופשה חשוב לנו להמשיך לקבל שיחות ממכרינו בארץ, וכמובן להיות זמינים בוואטסאפ ולהשתמש באפליקציות שונות. אך לצורך כך חשוב שנקדים לרכוש חבילת סלולר לחו“ל המאפשרת לנו להיות זמינים.

חברות הסלולר השונות מציעות מבחר של חבילות לשיחות וגלישה בחו“ל. הפעם הבאנו לכם השוואה בין החבילות השונות. חברות הסלולר מספקות חבילות שונות, לא נציג את כולן, אך שמנו את הדגש על חבילות המציעות גם שיחות וגם גלישה, ובתוספת של שימוש חינם באפליקציות נבחרות.

חברת סלקום – סלקום מציעה חבילת גלישה של 50GB ו 250 דקות שיחה, בתוקף ל 30 יום. במסגרת החבילה תוכלו להשתמש חינם באפליקציות סקייפ, אינסטגרם, וואטסאפ, פייסבוק ווויז. חשוב לדעת כי מכסת השיחות מתייחסת אך ורק לשיחות נכנסות או שיחות אל מספרים ישראלים. אם עליכם לבצע שיחות אל מספרים מקומיים במדינת היעד, תחויבו ב 4.5 שקל לדקת שיחה. עלות החבילה היא 299 ש“ח.

חברת פרטנר – פרטנר מציעה חבילת בעלת מאפיינים דומים. היא כוללת 40GB, 300 דקות שיחה ו 300 הודעות SMS. החבילה בתוקף ל 30 דקות. במסגרת החבילה תוכלו להשתמש ללא תשלום באפליקציות נבחרות: וואטסאפ, וויז, פייסבוק, סנאפצ‘ט ואינסטגרם. יש לה יתרון מסוים על פני החבילה של סלקום בכך שבמסגרת החבילה ניתן גם לבצע שיחות יוצאות במדינת היעד. עלות החבילה 299 ש“ח.

חברת 012 מובייל –  012 מציעה חבילה הכוללת 40GB, 300 דקות ו 300 הודעות SMS. החבילה בתוקף ל 30 יום. במסגרת החבילה תוכלו להשתמש ללא תשלום באפליקציות נבחרות: וואטסאפ, וויז, פייסבוק, סנאפצ‘ט ואינסטגרם. 012 מובייל היא חברת בת של פרטנר והיא מציעה חבילות גלישה לחו“ל זהות. גם כן מחיר החבילה הוא 299 ש“ח.

חברת פלאפון – פלאפון מציעה חבילה לחו“ל הכוללת 20GB, 400 דקות שיחה ו 400 דקות SMS. החבילה בתוקף ל 21 יום. היתרון הגדול של חבילה זו הוא היצע האפליקציות החינמיות: יוטיוב, נטפליקס, וואטסאפ, סנאפצ‘ט, פייסבוק, גוגל מפות, טריפאדוויזור, וויז ואינסטגרם. שיחות יוצאות למספר במדינת היעד עולות לכם 4.90 לדקה. עלות החבילה היא 299 ש“ח.

חברת גולן טלקום – גולן טלקום מציעה לכם חבילה הכוללת 30GB ו 500 דקות שיחה, אך דקות השיחה תקפת רק לשיחות נכנסות או שיחות יוצאות לישראל. במסגרת החבילה איו אפליקציות לגלישה חינם ותוקף החבילה הוא לחודש אחד. עלות החבילה 299 ש“ח.

חברת WORLD8 – החברה מציעה חבילה הכוללת 80 דקות שיחה, 80 הודעות SMS וחבילת גלישה קטנה במיוחד של 1GB. תוקף החבילה הוא ל 4 שנים. היא אינה כוללת אפליקציות לגלישה חינם. בחבילה זו שיחה נכנסת או יוצאת למספר ישראלי עולה 0.75 ש“ח לדקה, ושיחה יוצאת למספר לא ישראלי עולה 1.25 ש“ח או 2 ש“ח במדינות מסוימות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חבילות סלולר לחו“ל במחיר זול

חשוב מאוד להצטייד בחבילת גלישה המתאימה לצרכים שלכם, ולכן חשוב לערוך השוואת מחירי גלישה בחו“ל. זכרו גם לשים לב לפרטים הקטנים כמו למשל רשימת המדינות הנתמכות אשר עשויה להיות שונה בין החברות.

כמו כן חשוב לדעת כי אלו הן אינן האפשרויות היחידות. ישנן גם אלטרנטיבות כמו רכישת כרטיס סים מקומי או שימוש בכרטיס סים חכם (ESIM). כרטיסי ESIM מסתמנים כפתרון הזול ביותר. בעוד המחירים ההתחלתיים בחברות הסלולר מתחילים ב 150 ש“ח, המחירים של כרטיסי ESIM מתחילים בחמש דולר בלבד! באמצעות האתר שלנו תוכלו לערוך השוואה בין ספקי ה ESIM השונים ולמצוא את המחיר הזול ביותר.

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה