השוואת חבילות גלישה בחו"ל

עבור רבים מהטסים לחו“ל ישנו צורך בעיקר בחבילות גלישה. הם רוצים ליהנות מהחופשה שלהם ואולי קצת להתנתק, ולכן אינם מעניקים חשיבות רבה לשיחות, אלא דווקא לחבילות הגלישה באינטרנט. בעזרת חבילות גלישה באינטרנט הם עדיין יוכלו להיות זמינים, כמו למשל באמצעות וואטסאפ. חבילות הגלישה גם יאפשרו להם להיות מעודכנים בכל הרשות החברתיות ואף להשתמש באתרי אינטרנט ואפליקציות בהן ישנו מידע חיוני לצורך הטיול בחו“ל. אלו יכולות להיות אפליקציות ניווט, אתרי תיירות ועוד.

השימוש באינטרנט הוא פשוט הכרחי ואינכם יכולים להיות תלויים אך ורק בשירותי ה WIFI שאינם זמינים בכל מקום, ולא תמיד מספקים לכם תקשורת טובה. ואם בכוונתכם להשתמש באפליקציות ניווט, ברור שלא תוכלו לעשות זאת באמצעות WIFI, כך שהפתרון המתבקש הוא חבילת גלישה בחו“ל.

אז איזו חבילת גלישה בחול כדאי לכם לרכוש?

חברת סלקום – סלקום מציעה חבילת גלישה בלבד בנפח של 50GB, ללא שיחות וללא הודעות. יתרון חשוב של חבילה זו הוא האפשרות לגלישה חופשית במבחר אפליקציות נבחרות: סקייפ, אינסטגרם, וואטסאפ, וויז ופייסבוק.  החבילה בתוקף ל 30 יום ועלותה 269 ש“ח. מי שנוסע לנסיעות קצרות ורוצה חבילה מצומצמת יותר יכול למצוא חבילה של 2GB בעלות של 149 ש“ח, אך חבילה זו אינה מציעה לכם שימוש חופשי באפליקציות שהוזכרו.

חברת פרטנר – פרטנר מציעה חבילת גלישה בלבד בנפח של 6GB, ללא שיחות וללא הודעות. גם בחבילה זו תוכלו לקבל גלישה חופשית באפליקציות נבחרות: וויז, וואטסאפ, סקייפ, פייסבוק וסנאפצ‘ט. החבילה בתוקף ל 30 יום ועלותה 209 ש“ח. מכיוון שהחבילה אינה כוללת דקות שיחה, תשלמו על כל דקה נכנסת או יוצאת למספר ישראלי 2.90 ש“ח לדקה. דקה נכנסת או יוצאת לכל יעד אחר תעלה לכם 19.90 והודעת SMS תעלה 2.5 ש“ח.

חברת 012 מובייל – 012 מובייל היא חברת בת של פרטנר. חבילות הגלישה שהיא מציעה זהות לחבילות הגלישה של חברת פרטנר.

חברת פלאפון – חברת פלאפון מציעה לכם את חבילת גולשים בחו“ל פלוס. חבילה זו מעניקה לכם 4GB. היא אינה כוללת שיחות והודעות SMS, וגם לא גלישה חופשית באפליקציות נבחרות. אם תבצעו שיחות תחויבו ב 14.90 ש“ח לדקת שיחה ו 3.90 ש“ח להודעת SMS. החבילה בתוקף ל 30 יום ועלותה 199 ש“ח. שימו לב שאיננו רואים סיבה מדוע לרכוש את החבילה הזו. חברת פלאפון מציעה באותו המחיר חבילת הכל כלול בה יש 5GB גלישה, כלומר יותר מחבילת הגלישה בלבד, לצד 100 דקות שיחה ו 100 הודעות SMS. גם אם אין בכוונתכם לבצע שיחות, עדיין היא משתלמת יותר מחבילת הגלישה בלבד.

חברת גולן טלקום – חברת גולן מציעה לכם חבילת גלישה בנפח של 7GB. היא אינה כוללת שיחות ואלו יחויבו לפי תעריף חו“ל. החבילה אינה כוללת אפליקציות גלישה חופשית. תוקפה ל 14 יום ועלותה 199 ש“ח. באותו המחיר תוכלו למצוא חבילת גלישה הכוללת 5GB, אמנם קצת פחות, אך יש בה גם 200 דקות שיחה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם חברות הסלולר זה לא כדאי

ההשוואה בין חברות הסלולר מביאה אותנו למסקנה ברורה כי לא ניתן להשיג חבילות במחירים הזולים מ 150 ש“ח, וגם זה רק עבור החבילות הבסיסיות ביותר. קיימת אלטרנטיבה טובה וזולה יותר באמצעות כרטיסי ESIM. כרטיסי ESIM אינם דורשים את החלפת הכרטיס הקיים, והם מאפשרים לכם גלישה מוזלת. כאן ישנה תחרות גדולה והמחירים מתחילים ב 5 דולר, זאת בהשוואה ל 150 ש“ח בחברות הסלולר.

האתר שלנו מאפשר לכם להשוות בין ספקי ה ESIM העולמיים למצוא את המחירים הזולים ביותר.

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה