כרטיס eSIM (סים דיגיטלי)

כרטיס eSIM הוא כרטיס סים דיגיטלי שניתן להתקין בכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. ניתן להשתמש בכרטיס ה-eSIM לחיבור לרשתות סלולריות ללא צורך בכרטיס סים פיזי. כרטיס ה-eSIM מוטבע במכשיר וניתן להפעילו על ידי המשתמש. זוהי דרך נוחה יותר להתחבר לרשתות סלולריות מכיוון שהיא לא צריכה לתפוס מקום במכשיר.

כרטיס ה-eSIM הוא שבב הניתן לתכנות וניתן לעדכנו מרחוק. הוא נמצא בטלפון, בטאבלט ובכל מכשיר חכם אחר. הסים הדיגיטלי מחליף את הצורך בכרטיס SIM פיזי וניתן להשתמש בו כדי לאחסן את כל הנתונים הניידים שלך בשבב אחד במקום במספר כרטיסים. ניתן לתכנת את ה-eSIM עם רשתות ותוכניות שונות כך שהוא מושלם למטיילים שרוצים להשתמש במכשיר שלהם במדינות שונות או לאנשים שעוברים בין רשתות בהתאם למקום שבו הם נמצאים בעולם.

הכרטיס קטן יותר מכרטיס SIM מסורתי, מה שאומר שהוא צריך פחות מקום במכשיר, מה שמאפשר להתקין אותם ביותר מכשירים. כרטיסי ה-eSIM מקושרים למפעילי סלולר וירטואליים כך שתוכלו לעבור בין ספקים שונים מבלי לשנות את כרטיס ה-SIM הפיזי שלכם.

איך מתקינים כרטיס eSIM בטלפון?

כרטיס eSIM היא טכנולוגיה חדשה שמייתרת את הצורך בכרטיס SIM פיזי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד אפליקציה ולרשום את ה-eSIM שלכם. כעת תוכל ליהנות מהיתרונות של טכנולוגיה חדשה ומלהיבה זו. היתרון הראשון בשימוש בכרטיס eSIM הוא בכך שהוא חוסך מקום אחסון בטלפון שלכם. זה אומר שיהיה לכם יותר שטח אחסון עבור אפליקציות או תמונות.

ישנן גם שתי דרכים להתקנת כרטיס eSIM פיזי:

– בטלפונים מסוימים, אתם יכולים להכניס את כרטיס ה-eSIM למגש ה-SIM ולאחר מכן לאתחל את הטלפון. הרשת החדשה תהיה זמינה לאחר מכן.

– בטלפונים אחרים, תצטרך להשתמש בנקודה חמה ניידת (למשל, מהמחשב הנייד שלך) ולהזין את ההגדרות של הרשת החדשה באופן ידני בטלפון שלך.

רבים מאיתנו משתמשים בסמארטפונים שלנו לכל דבר בימינו. מביצוע שיחות טלפון ועד בדיקת אימייל ומדיה חברתית. עם כל כך הרבה אנשים שמסתמכים על הטלפונים שלהם, חשוב שתהיה לך דרך אמינה להתחבר לאינטרנט. כרטיס eSIM היא דרך כזו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה התוקף של כרטיס eSIM?

כרטיס eSIM הוא כרטיס SIM בתשלום מראש המשמש לרשתות סלולריות. ניתן לבדוק את תוקפו של הכרטיס על ידי הסתכלות על התאריך בגב הכרטיס או על ידי הסתכלות על תאריך התפוגה בטלפון. תוקפו של כרטיס eSIM יהיה תלוי בסוג הטלפון בו הוא נמצא בשימוש. זה יכול לנוע בין 3 חודשים לשנה, תלוי באיזה ספק אתם משתמשים.

כרטיס eSIM הוא סוג של כרטיס SIM הניתן לשימוש במגוון מדינות, כולל ארה"ב. הם משמשים עבור נתונים ניידים ושירותי טלפון, וניתן לרכוש אותם מספקים רבים ושונים. תוקפו של כרטיס eSIM תלוי בספק ממנו אתה רוכש אותו. אם אתה רוכש את כרטיס ה-SIM מחברה מוכרת, אז התוקף יהיה גבוה. עם זאת, אם אתה רוכש אותו מחברה לא אמינה, התוקף עשוי להיות נמוך.

איפה ניתן לרכוש כרטיס eSIM

אם אתם מתכננים לנסוע למדינה או לאזור שאין בהן כרטיסי eSIM, אתם יכולים לקנות כרטיס באינטרנט ולקבל אותו במשלוח עד הבית. אם אתם מחפשים כרטיס eSIM בתשלום מראש, האפשרות הטובה ביותר היא לקנות אותו בחנות לא מקוונת. אתם יכולים גם להזמין אותו באמזון ולקבל משלוח חינם.

כמה עולה כרטיס eSIM?

עלות של כרטיס eSIM משתנה בהתאם לספק, אך בדרך כלל היא עולה בין 10 ל-30 דולר. כרטיס ה-eSIM נמכר בדרך כלל כתוספת לתוכנית השירות הקיימת שלכם, על ידי ספק השירות שלכם. תצטרכו ליצור איתם קשר לפני שתבצעו כל רכישה על מנת לברר מהם המחירים שלהם וכמה נתונים תקבלו עם התוכנית שלכם.

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה