איפה הכי כדאי לרכוש סים לחו“ל? הכירו את eSIM

כאשר אנו יוצאים לחו“ל חשוב לנו להמשיך ליהנות ממכשיר הסלולר גם בחו“ל. לא רק לצורך שמירת קשר עם הארץ, אלא זהו גם כלי חשוב לצורך התנהלותנו בחו“ל. בעזרת הסלולר נוכל להתמצא, לנווט ולקבל מידע או חס וחלילה לבצע שיחות במקרה חירום.

רוב הישראלים כבר מזמן הבינו כי חבילות הגלישה המוצעות על ידי חברות הסלולר הן אינן האפשרות היחידה, ובטח שלא המשתלמת ביותר. ישראלים רבים מעדיפים לרכוש כרטיסי סים לשיחות בחו“ל וכך לשחרר את עצמם מההגבלות, התנאים והמחירים הגבוהים של חברות הסלולר. אך לא כל הישראלים מכירים את כל האפשרויות העומדות לרשותם.

במאמר זה נדבר על היכן כדאי לרכוש כרטיס סים לחו“ל. האם יש לעשות זאת בהגעה למדינת היעד, או שניתן לרכוש אותו בדרך אחרת?

רכישת סים מקומי

עד היום רבים רכשו כרטיס סים מקומי. הם עשו זאת בהגיעם למדינת היעד. לאחר שאספו את המזוודות הם רצו לדלפק השירות של אחת מחברות הסלולר המקומיות ושם רכשו כרטיס סים מקומי. הדבר כמובן דרש את הוצאת כרטיס הסים הקיים ושמירתו שלא ילך לאיבוד. כך הם נהנו מחבילת שיחות/גלישה במדינת היעד. אך במהלך השהייה בחו“ל לא היו זמינים במספרם הישראלי.

הם אמנם נהנו מתעריף מוזל יותר בשיחות וגלישה, אך זוהי אינה האפשרות הנוחה ביותר. רכישת כרטיס הסים המקומי יצרה עיכוב בשדה התעופה. לעתים כרטיסי הסים אינם עובדים ומה שנראה לכם כמו פעולה של 5 דקות בסוף לוקח שעה. ואם מגיעים לשדה התעופה בשעות הלילה, לא תמיד דלפקי השירות פתוחים. דבר המחייב אתכם להקדיש זמן ביום הראשון של החופשה לחיפוש אחר חנויות סלולר.

ועל זה נוסיף את כל קשיי השפה היכולים להיות מכשול בהבנת תנאי השירות ובחירת החבילה המועדפת.

רכישת כרטיס ESIM

כיום ישראלים רבים בוחרים לעשות זאת באמצעות רכישת כרטיס ESIM. זהו כרטיס סים חכם שאינו דורש התקנה פיזית במכשיר. רוכשים אותו באמצעות האינטרנט והכנסתו לפעולה דורשת בסך הכל סריקת קוד QR.

מכיוון שהרכישה נעשית באמצעות האינטרנט, אינכם צריכים לחכות שתגיעו למדינת היעד. אתם יכולים לעשות זאת עוד מהמונית לשדה התעופה בארץ או בכל מקום שבו אתם נמצאים בארץ ובחו“ל. פשוט נכנסים לאתר האינטרנט ומשלמים בכרטיס אשראי וה ESIM נכנס לפעולה באופן מיידי.

זה חוסך לכם את העיכובים בשדה התעופה ואת הסרבול שבהחלפת כרטיסי סים במכשיר.

אינכם צריכים להקדיש זמן רב לצורך השוואות מחירים והבנת ההבדלים בין כל החבילות. האתר שלנו מגיש לכם את האפשרויות הזולות ביותר – בלחיצת כפתור יופיעו בפניכם כל ספקי ה ESIM העולמיים עם החבילות הזולות ביותר למדינת היעד.


אז מהי האפשרות המשתלמת ביותר

אם נשקלל את כל היתרונות והעלויות, נראה שכרטיסי ESIM הם הפתרון המשתלם והנוח ביותר. הם מאפשרים לכם פתרון קל ומהיר, וזאת תוך כדי שמירה על מספר הטלפון הישראלי וגם קבלת מספר מקומי. הם יכולים להתאים לכל מדינה והם מציעים לכם חבילות גלישה ושיחות במחירים מוזלים.

כאשר אתם רוכשים כרטיס ESIM אתם יודעים בדיוק כמה אתם משלמים. אלו הם כרטיסי PRE PAID ואין בהם הפתעות. זה לא כך בחבילות הגלישה של חברות הסלולר, בהן אתם יכולים לגמור את החבילה ואז שתחזרו לארץ תגלו שחויבתם בעלויות מטורפות של 20 שקל לדקת שיחה. אם כרטיס ESIM זה לא יכול לקרות. כאשר אזלו דקות השיחה, עליכם פשוט להטעינו מחדש.

eSIM ליעדים נפוצים:
gr.png
יוון
it.png
eSIM איטליה
th.png
eSIM תאילנד
cy.png
קפריסין
us.png
eSIM ארצות הברית
jp.png
יפן
es.png
ספרד
fr.png
צרפת
bg.png
בולגריה
in.png
הודו
hu.png
הונגריה
za.png
דרום אפריקה